Dla Wszystkich Czytelników zainteresowanych wpisami o Paragwaju - znajdziecie je wszystkie oznaczone etykietą "Paragwaj" z prawej strony.
Für Alle Die nur über Paraguay lesen möchten - ihr findet alle Einträge an der rechte Seite "Etykiety" -> "Paragwaj"

piątek, 19 kwietnia 2013

Spodnie dla Szwagra

W zeszłym roku, na początku kwietnia, przyleciał do nas w odwiedziny na dwa miesiące, brat mojego męża. Przywiózł mi w prezencie książkę "Designbuch Nähen. Kreative Näh - Ideen mit Stil." Laury Wilhelm. W niej znalazłam wykrój na "Wellnesshose", czyli spodnie na dobre samopoczucie ;-) Model taki jaki już szyłam, potrzebowałam i uwielbiam do dziś :-) (TUTAJ cały post im poświęcony.) W książce znajdują się wykroje takich spodni dla kobiet, mężczyzn i dzieci.
Oczywiste było, że szwagrowi uszyłam dwie pary takowych, z czego bardzo się cieszył(zdjęć brak).
Dodatkowo Michael zamówił sobie u mnie inne spodnie. Był zaproszony na hippi-ślub: należało stawić się na tym weselu w stroju hippisowskim. Materiał wyszukał sobie Michi sam, a ja pokombinowałam wykrój na Wellnesshose z dzwonami mojego męża. 
Z efektu mojej pracy byliśmy obydwoje zadowoleni :-)
4 komentarze:

 1. Idea ślubu w stylu hippi jest genialna!:D W ogóle to jakoś ostatnio czytałam o przebieranych weselach, fajnie tak zaangażować ciotki, babcie i resztę statecznej części rodziny;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko czy cała rodzina się zaangażuje...? ;-)
   Ja uważam jeszcze, że pozytywne w takich przebieranych ślubach jest to, że stój nie może być jakimś tam karnawałowym "kiczem", trzeba trochę się postarać, żeby jako-tako wyglądać!

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Dzięki! Pomarańczowy to ulubiony kolor Michaela, był bardzo zadowolony z tego materiału :-)

   Usuń

Zapraszam do komentowania - Wasze komentarze są dla mnie bardzo cenne - cieszą mnie bardzo, czy to pochwała czy konstruktywna krytyka :-)
Miło mi będzie, jeśli pozostawisz nawet najmniejszy ślad po swojej wizycie na tej stronie - i dziękuję za to bardzo! :-)